facebook fotografia Jaroslaw Grzegorzyca Email fotografia Jaroslaw Grzegorzyca

Fotograf z zamiłowania. Architekt z wykształcenia. Osoba lubiąca wyzwania. Poszukiwacz. Badacz.

Każda sesja stanowi dla mnie nowe wyzwanie oraz doświadczenie, dlatego tak chętnie staram się zrealizować każdy pomysł w sposób ciekawy - niekonwencjonalny.

Na co dzień prowadzę firmę projektową PiksArt zajmującą się wykonywaniem grafik na potrzeby druku oraz internetu, stron internetowych, wizualizacji 3D oraz filmów reklamowych. Fotografię wykorzystuję także w pracy. Czego dowodem są liczne sesje zdjęciowe ludzi oraz przedmiotów wykonane w celach reklamowych.

Pracuję i mieszkam na Śląsku, a dokładnie w Rybnik, ale świadczę usługi na terenie całego kraju.

 

Do fotografowania wykorzystuję głównie dwie lustrzanki firmy Canon oraz zestaw wysokiej jakości oryginalnych obiektywów. Czasem przy kręceniu filmów posługuję się także bezlusterkowym aparatem firmy Olympus z wymienną optyką oraz zestawem przeróżnych obiektywów tak żeby zawsze uzyskać zamierzony efekt końcowy.

Zapraszam Ciebie do wspólnego odbycia fascynującej podróży w świat widziany moim obiektywem czego efektem końcowym będą wspaniałe zdjęcia!

 

Rekomendacje:

"Gdy ktoś się pyta czy znam dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiadam, że tak. Jarosław Grzegorzyca to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją. Niestandardowe ujęcia, ciekawe pomysły i kreatywne rozwiązania w połączeniu z profesjonalnym sprzętem oddały klimat pełen relaksu i odprężenia panujący w Olimpia Day SPA."

- Monika Hajdziony Olimpia Day SPA

 

"Pan Jarek już nie raz pozwolił nam zrealizować wizję naszego lookbook'a. Gorąco polecamy!

- Duńska Moda

 

Chcesz wiedzieć więcej?:

Facebook: https://www.facebook.com/jaroslawgrzegorzyca/

Instagram:

Blog:

Strona firmowa: http://piksart.pl/

http://wypasionestrony.pl/